Seminarium:
Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r., 18.05.2017 r., Katowice


Ośrodek Enterprise Europe Network afiliowany przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza na bezpłatne seminarium pt. "Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r.", które odbędzie się w dniu 18 maja 2017 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18 w Katowicach w godz. od 10.00 do 15.00.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych. Uczestnikom zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz opodatkowania dochodów uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Do udziału w seminarium zapraszamy przedsiębiorców z woj. śląskiego.
Udział w seminarium jest bezpłatny !

Ponadto, w dniu 19 maja 2017 r. zapraszamy na bezpłatne indywidualne konsultacje w zakresie tematyki delegowania pracowników pełnione w formie dyżuru eksperckiego. Konsultacje będą dotyczyły takich krajów jak: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Holandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci skorzystania z doradztwa (zostaną z Państwem ustalone indywidualne godziny konsultacji).

Seminarium i konsultacje poprowadzi pan Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Warunkiem uczestnictwa w seminarium  i konsultacjach  jest wypełnienie  Karty Uczestnictwa i przesłanie  jej na adres  poczty elektronicznej : enterprise@oddzial.fgsa.pl najpóźniej do dnia 16 maja 2017 r.
Pliki do pobrania:


Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl