Międzynarodowa konferencja i spotkania networkingowe
"SUCCESSFUL R&I IN EUROPE 2018:
9th European Networking Event"
15-16 marca 2018r., Düsseldorf (Niemcy)

Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w 9. międzynarodowej konferencji połączonej ze spotkaniami networkingowymi „Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event”, która odbędzie się w dniach 15 i 16 marca 2018 r. w Düsseldorfie.

Wydarzenie adresowane jest do naukowców i przedsiębiorców zainteresowanych projektami badawczo-rozwojowymi w ramach programu Horyzont 2020. Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: teleinformatyki, nanotechnologii i materiałów, energii, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu oraz transportu.

Osoby, które chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą wziąć udział w tzw. "Call for Presentations" nadsyłając propozycje do 20 lutego 2018r. Prelegenci, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, mają zapewniony bezpłatny udział w konferencji.

Opłata dla pozostałych uczestników wynosi 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce "Düsseldorf by night".

Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Polsce.

Na sesjach głównych będą prezentowane zarówno projekty już zrealizowane, jak i te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.

Poprzednia edycja konferencji zgromadziła 360 uczestników.

Nadsyłanie prezentacji (idea lub rezultat projektu) do: 20 lutego 2018r.

Termin rejestracji: do 7 marca 2018r.


Online:  www.zenit.de/networking2018
 
Miejsce:  Van der Valk Airporthotel, Am Hülserhof 57, 40472, Düsseldorf

Dodatkowe informacje:

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach
Anna Hojn,
tel.: +48 32 72 85 865, e-mail: a.hojn@oddzial.fgsa.pl


Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl