Misja do Japonii dla firm i klastrów z branży ICT
8-11 Maja 2018


Sieć Enterprise Europe Network zaprasza w imieniu EUJCIC (EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) do udziału w misji do Japonii organizowanej w dniach 8-11 maja 2018r. dla MŚP i klastrów działających w branży ICT.

Program misji obejmie m. in. udział w targach Japan IT Week w Tokio oraz w wydarzeniach kooperacyjnych.

Uczestnicy misji będą mogli skorzystać ze stoiska organizowanego na ww. targach przez EUJCIC oraz usług tłumaczeniowych i materiałów promocyjnych zapewnionych przez organizatorów.

Celem misji jest przede wszystkim wzmocnienie współpracy miedzy Japonią a krajami UE oraz ułatwienie firmom europejskim ekspansję na tamtejszy rynek poprzez nawiązanie kontaktów biznesowych i technologicznych.

Wydarzenie kierowane jest do firm i klastrów specjalizujących się w takich dziedzinach, jak sztuczna inteligencja, IoT, Fintech, Big Data, robotyka i cyberbezpieczeństwo.

Szczegóły na temat misji w języku angielskim, w tym program pobytu i informacje na temat kosztów ››


Termin składania aplikacji mija 22 lutego 2018 r.

Odpowiedzi na pytania udziela Diane Lula, d.lula@eu-japan.eu.

UWAGA! Na targach Japan IT Week 2018 (edycja wiosenna), w ramach Branżowego Programu Promocji sektora IT, zostanie zorganizowane polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Jeśli chcielibyście skorzystać z możliwości promocji produktów/usług na stoisku, piszcie na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

Kontakt z katowickim ośrodkiem Enterprise Europe Network:

Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl