Zaproszenie do udziału w misji gospodarczej do Paryża,
12-13 kwietnia 2018r.


Ośrodek Enterprise Europe Network w Katowicach w imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej we Francji, zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Paryża, która odbędzie się w dniach 12-13. kwietnia 2018r.

W ramach tego wydarzenia planowane są spotkania biznesowe oraz wizyty studyjne dla zainteresowanych podmiotów.

Organizatorzy zapewniają akwizycję francuskich partnerów zgodną z oczekiwaniami polskich uczestników misji, usługi tłumaczeniowe, okolicznościowy poczęstunek.

Francja jest jednym z głównych partnerów handlowych Polski w Unii Europejskiej a przez wiele lat była również największym inwestorem zagranicznym w naszym kraju.
Do perspektywicznych dziedzin współpracy można zaliczyć: eksport części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, artykułów rolno-spożywczych, mebli i wyrobów stolarki okiennej i drzwiowej, jak również bardzo dynamiczny sektor wysokich technologii produkcyjnych oraz sektor informatyczny, energetyczny i lotniczy.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy z terenu Województwa Śląskiego zainteresowane rynkiem francuskim.

Misja będzie stanowić wyjątkową okazję do nawiązania relacji biznesowych z partnerami gospodarczymi z tamtejszego rynku.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z katowickim ośrodkiem Enterprise Europe Network:Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres
gospodarka@slaskie.pl - TYLKO DO 28 LUTEGO 2018r. !


WIĘCEJ INFORMACJI ORAZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA STRONIE INVEST-IN-SILESIA.


Do pobrania:Zapraszamy do udziału w misji !

Zespół ośrodka Enterprise Europe Network w KatowicachCopyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl