Warsztaty pt.:
Japońska koncepcja wolności na przykładach wolności
gospodarczej i obywatelskiej,
19.12.2018 Katowice

Japonia fascynuje i przyciąga bogactwem kultury, swoją odmiennością i różnorodnością. Uwagę przykuwa wysoko rozwinięta gospodarka, stwarzająca szanse osiągnięcia sukcesu przedsiębiorstwom z Europy.

 

Zapraszamy Państwa na warsztaty pt.:

 

„Japońska koncepcja wolności na przykładach wolności

gospodarczej i obywatelskiej”

 

Jeśli są Państwo zainteresowani tym, w jaki sposób uwarunkowania kulturowe mogą mieć wpływ na wzajemne postrzeganie i realizację wspólnych interesów, zapraszamy do udziału w naszych warsztatach.

 

Swoimi osobistymi doświadczeniami podzieli się z Państwem przedsiębiorca, który z powodzeniem działa zarówno na rynku polskim jak i japońskim, twórca ICHIGO Japońskiego Centrum Kultury i Biznesu, pomagającego małym i średnim przedsiębiorstwom w wejściu na rynek japoński. Szczególna uwaga zostanie poświęcona zagadnieniom wolności gospodarczej w Japonii, ze szczególnymi  wskazówkami dla samorządów i menedżerów.

 

Spotkanie odbędzie się dnia 19.12.2018 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Jordana 18 w Katowicach w godzinach od 11.00 do 14.00.

 

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy o wysłanie karty zgłoszeniowej (do pobrania poniżej), na adres enterprise@oddzial.fgsa.pl, do dnia 18.12.2018r. do godz.12.00.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów u konsultantów Enterprise Europe Network pod numerami telefonów:

32 72 85 829, 32 72 85 903.


Do pobrania:


Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl