DMEA 2019 - giełda kooperacyjna dla branży rozwiązań IT w opiece zdrowotnej, 11 kwietnia 2019 r., Berlin


Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas wiodących w Europie targów dedykowanych IT w medycynie, DMEA – Connecting Digital Health, które odbędą się w Berlinie w dniu 11 kwietnia 2019 r.

 

Wydarzenie to skierowane jest do przedstawicieli firm, uczelni i instytutów badawczych poszukujących lub oferujących innowacyjne pomysły w zakresie rozwiązań IT dla opieki zdrowotnej.

 

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

 

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

 

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

 

11 kwietnia 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowane 20-minutowe spotkania pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

KOSZT

 

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny pod warunkiem umówienia min. 2 lub więcej spotkań w systemie b2b, w przeciwnym razie koszt udziału wynosi 55 Euro (koszt jednodniowej wejściówki na DMEA 2019). Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

 

Strona wydarzenia

 

ZAPRASZAMY!!
Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach

Kontakt:
Email:
enterprise@oddzial.fgsa.pl 
tel.: +48 32 72 85 829, -865, - 903, - 907

 

Źródło: www.een.org.pl

Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl