Letnia Akademia Biznesu’2019 - spotkanie III

"Ochrona własności intelektualnej w przedsiębiorstwie"
5 lipca 2019 r., Katowice

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych seminarium nie odbędzie się.

O nowym terminie spotkania będziemy Państwa informować.


Zapraszamy Państwa na trzecie spotkanie w ramach w tegorocznej edycji Letniej Akademii Biznesu/2019 (LAB’2019), które odbędzie się 05.07.2019 w godzinach od 9.30 do 11.45 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.
Spotkanie to będzie poświęcone tematowi ochrony własności intelektualnej w przedsiębiorstwie. Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców już działających na rynku, ale również do osób, które rozpoczęły niedawno lub planują rozpocząć działalność gospodarczą.

Ochrona własności intelektualnej, a zwłaszcza przemysłowej, to zagadnienie bardzo istotne dla przedsiębiorców. Konieczność sprostania konkurencji na rynkach zagranicznych wymaga od polskich przedsiębiorstw większej aktywności na polu innowacyjności, warto więc poznać temat regulacji prawnych w tej dziedzinie, mając na względzie ochronę własnych interesów.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić załączoną Kartę Uczestnictwa i wysłać ją na adres poczty elektronicznej enterprise@oddzial.fgsa.pl do dnia 3 lipca 2019 r. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
(32) 72 85 865, 72 85 829.


Dokumenty do pobrania:


Copyright © 2019 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl