Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna
17-18 października 2019 r., KatowiceZapraszamy do udziału w 6. edycji MIĘDZYNARODOWEJ GIEŁDY KOOPERACYJNEJ, która odbędzie się w dniach 17-18 października 2019 r. w Katowicach, podczas 9. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów i zainteresowanych nawiązaniem współpracy.


Zeszłoroczna edycja giełdy zakończyła się pełnym sukcesem. Przedsiębiorcy mieli okazję spotkać się z firmami z Austrii, Niemiec, Belgii, Chin, Czech, Indii, Luxembourga, Litwy, Wielkiej Brytanii, Słowenii i Polski. W trakcie dwóch dni odbyło się ponad 160 spotkań.

Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, terminarzem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 17-18 października 2019 r. odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidulanych spotkań.


Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.


Udział w wydarzeniu finansowany jest ze środków unijnych oraz z funduszy celowych budżetu państwa dlatego przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w nim bezpłatnie.


REJESTRACJA – 3 proste KROKI:

  1. Rejestracja profilu firmy on-line na stronie https://b2bharmo.com/K2019 - otrzymanie elektronicznego potwierdzenia,
  2. Rezerwacja spotkań z wybranymi przez firmę partnerami, akceptacja przychodzących od innych firm zaproszeń,
  3. Uzyskanie ostatecznego, indywidualnego harmonogramu spotkań.


Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.
Liczba miejsc jest ograniczona.


9. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się w dniach od 16 do 18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tegoroczny Europejski Kongres MŚP będzie przebiegał pod hasłem „SMART, SAFE, SOLUTIONS”. Całość obejmująca trzy intensywne dni będzie obfitowała w sesje, debaty, warsztaty odbywające się w ramach kilkunastu ścieżek tematycznych. Więcej informacji na oficjalnej stronie kongresu: www.ekmsp.eu

W razie pytań prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Katowicach:
e-mail:   enterprise@oddzial.fgsa.pl 
tel.: 32 72 85 865;   - 903;   -829


Zapraszamy do udziału !

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski SA

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl