Giełda kooperacyjna podczas Smart City Expo World Congress
Barcelona, 19-20 listopada 2019 r.


Wydarzenie poświęcone rozwiązaniom dla tzw. inteligentnego miasta, adresowane jest do przedstawicieli firm, władz lokalnych i środowiska akademickiego. Giełda odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2019 r. w Barcelonie, przy okazji targów Smart City Expo World Congress.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


Udział w giełdzie to doskonała okazja dla uczestnikow Smart City Expo World Congress, jednego z wiodących wydarzeń targowo-konferencyjnych w obszarze rozwiązań dla inteligentnych miast, do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.  Wydarzenie organizowane jest przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network. W ubiegłorocznej edycji giełdy wzięło udział ponad 350 firm z 35 krajów.


Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych, ok. 20-minutowych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym na stronie określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu na stronie (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy)
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 19-20 listopada 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań między firmami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Ważne terminy

  • 5 listopada – rejestracja
  • 15 października-20 listopada – umawianie spotkań
  • 19-20 listopada – odbywanie spotkań


Jak się zarejestrować? (ANG)


Koszty


Udział w giełdzie jest bezpłatny dla osób posiadających wejściówki na targi i/lub konferencję Smart City Expo World Congress. W razie potrzeby, na kilka dni przed wydarzeniem, uczestnicząca firma posiadająca umówione spotkania w ramach giełdy, otrzyma:

  • 25-procentową zniżkę do wejściówki „Congress pass” (regularna cena – 995 EUR) LUB
  • 50-procentową zniżkę na jedną wejściówkę „Visitor Pass” (regularna cena – 100 EUR).


W razie pytań prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Katowicach:
e-mail:   enterprise@oddzial.fgsa.pl 
tel.: 32 72 85 865;   - 903;   -829


Zapraszamy do udziału !

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

Copyright © 2019 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl