Seminarium informacyjne:
„Delegowanie pracowników i świadczenie usług
ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego
– w świetle nowych regulacji dotyczących cudzoziemców
oraz zasad świadczenia usług”,
11.12.2019 Katowice


Zapraszamy Państwa na spotkanie informacyjne, pt. „Delegowanie pracowników i świadczenie usług ze szczególnym uwzględnieniem rynku niemieckiego – w świetle nowych regulacji dotyczących cudzoziemców oraz zasad świadczenia usług”, które odbędzie się się 11.12.2019 r., w godzinach od 9.00 do 14.00 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.


Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych. Uczestnikom zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz opodatkowania dochodów, uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Dla kogo:

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP.

Spotkanie poprowadzi pan Łukasz Żak, z firmy "Żak LEGAL SUPPORT OFFICE", prawnik - specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, delegowania pracowników, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.


Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić kartę uczestnictwa i wysłać ją na adres enterprise@oddzial.fgsa.pl do 9 grudnia 2019 r.


Uwaga: warunkiem uczestniczenia w spotkaniu jest przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa oraz otrzymanie potwierdzenia udziału (na adres elektroniczny podany w zgłoszeniu).


Udział w szkoleniu finansowany jest ze środków UE oraz funduszy celowych budżetu państwa, dlatego przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w nim bezpłatnie.


Kontakt:
32 72 85 903, 32 72 85 829.


Dokumenty do pobrania:Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl