Badanie ankietowe SME PANEL na temat unijnego narzędzia do tłumaczenia maszynowego.


Ośrodek Enterprise Europe Network w Katowicach serdecznie zaprasza śląskich przedsiębiorców do udziału w kolejnym już, realizowanym na zlecenie Komisji Europejskiej, badaniu ankietowym SME PANEL. Tym razem chcemy zachęcić Państwa do wypełnienia ankiety nt.  unijnego narzędzia do tłumaczenia mechanicznego.

 

Czy bezpłatny dostęp do bezpiecznego europejskiego narzędzia do tłumaczenia maszynowego pomógłby Twojemu przedsiębiorstwu?

 

Tłumaczenie maszynowe/automatyczne, choć nie posiada tej samej jakości, co profesjonalne tłumaczenie wykonane przez człowieka, na pewno jest pomocne w codziennej pracy firm, umożliwiając łatwe i szybkie zrozumienie pytań, korespondencji, czy innych informacji w obcym języku.

 

Z tego typu narzędzia korzystają już instytucje i organy administracji publicznej w całej UE. Bezpłatnym dostępem do narzędzia mają być w przyszłości objęte również wszystkie unijne MŚP. Aby lepiej zrozumieć potrzeby przedsiębiorców w zakresie użycia takiego narzędzia oraz innych narzędzi językowych, które są obecnie opracowywane i udoskonalane przez Komisję Europejską, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety.

 

Będziemy wdzięczni za przekazanie nam swoich opinii i sugestii na adres  enterprise@oddzial.fgsa.pl,   do 27 stycznia 2020 r.

  

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!


Do pobrania:

- Ankieta

Copyright © 2019 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl