Poznaj partnerów biznesowych z branży healthcare i nauk o życiu podczas Bionnale 2020 w BerlinieZ przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację dotyczącą koronawirusa organizatorzy są zmuszeni odwołać tegoroczną giełdę kooperacyjną BIONNALE, która miała się odbyć 12 maja 2020 r. w Berlinie.

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie!

Organizatorzy mają nadzieję powitać Państwa w przyszłym roku! BIONNALE 2021 planowane jest na maj 2021 r. Konkretna data zostanie podana w najbliższych miesiącach.
_________________________________________________________________________________________________________________

Giełda kooperacyjna skierowana jest do przedstawicieli firm, instytutów naukowych i innych podmiotów działających w branży medycznej i szeroko pojętym obszarze nauk o życiu (ang. life sciences).


Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


Kolejne kroki:

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy;
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!);
  • Od 24 marca 2020 r. z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy będą mogli dokonać wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.


Koszt

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu.


Więcej o targach przeczytacie na stronie internetowej wydarzenia.Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl