Wielojęzyczne strony internetowe - ankieta dla przedsiębiorców

Czy chcieliby Państwo, aby strona internetowa Państwa firmy była dostępna w większej liczbie języków? Czy pomogłoby to Państwa działalności?

 

Zapraszamy firmy z sektora MŚP do udziału w badaniu ankietowym nt. wielojęzycznych stron internetowych.


Tłumaczenie maszynowe/automatyczne stanowi obecnie szybkie, tanie i łatwe rozwiązanie. Jest to tłumaczenie dobrej jakości, chociaż w wielu przypadkach nie zastąpi ono profesjonalnego tłumaczenia dokonanego przez tłumacza.

 

Komisja Europejska chce wspierać firmy w UE za pomocą automatycznych rozwiązań w zakresie tłumaczenia stron internetowych, opartych na unijnym systemie eTranslation (https://ec.europa.eu/cefdigital/wiki/display/CEFDIGITAL/eTranslation)  – zautomatyzowanym serwisie tłumaczeniowym Komisji, z którego korzystają obecnie instytucje europejskie oraz tysiące organów administracji publicznej i MŚP w całej UE.

 

Niniejsza ankieta pozwoli Komisji lepiej zrozumieć Państwa potrzeby i konkretne przypadki zastosowania w odniesieniu do tłumaczenia stron internetowych.

Poszukiwani są również ochotnicy, którzy wezmą udział w fazie pilotażowej opracowywania rozwiązań w zakresie tłumaczenia stron internetowych. W ramach ankiety będą Państwo mogli wyrazić chęć udziału w tym projekcie.

 

Aby rozpocząć wypełnianie ankiety należy wejść na stronę https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SME_survey_on_multilingual_websites (w prawym górnym rogu znajduje się pole wyboru języka)

 

Ankieta będzie dostępna do 31 maja 2021 r.


Uwaga! 

Wypełniając ankietę należy na początku wpisać kod ośrodka Enterprise Europe Network w Katowicach tj.: PL00856

 

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!

 


Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl