Komisja Europejska zaprasza na Europejskie Dni Badań i Innowacji – zarejestruj się już dziś!Zapraszamy na Europejskie Dni Badań i Innowacji 2021 (European Reseach & Innovation Days). Wydarzenie, będące w Europie dorocznym świętem badań i innowacji, odbędzie się online w dniach 23 i 24 czerwca 2021 r.

 

Komisja Europejska proponuje ponad 60 sesji na żywo ,obejmujących szeroki zakres tematów związanych z obszarem B+R+I, w tym:

  • Horyzont Europa, Europejska Przestrzeń Badawcza, Europejskie Ekosystemy Innowacji oraz szczegółowe dyskusje na temat priorytetów UE, takich jak transformacja cyfrowa Europy, powrót do zdrowia po pandemii Covid-19 i inne.

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zaplanowania na tej podstawie udziału w interesujących Państwa sesjach i specjalistycznych warsztatach.

Będzie można wziąć udział w dyskusjach o najbardziej fascynujących tematach badań i innowacji z panelistami i innymi uczestnikami z całej Europy i spoza niej.

Dla tych, którzy chcą poznać najbardziej innowacyjne europejskie projekty badawczo-innowacyjne na Europejskiej Wystawie Badań i Innowacji zostanie zaprezentowanych ponad 100 projektów finansowanych przez UE, które wpłynęły na nasze codzienne życie.

 

Zachęcamy do rejestracji!


Aby być na bieżąco z informacjami o imprezie, można śledzić na Twitterze wpisy z hasztagiem #RiDaysEU.

Więcej informacji: https://ec.europa.eu/research-and-innovation/en/events/upcoming-events/research-innovation-days


W razie pytań, prosimy o kontakt z zespołem Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach:


Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 600, wew.: 129, 128, 165, 203, 207

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl