Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Holenderska firma szuka nowych produktów na rynku roślinnych alternatyw dla ryb i owoców morza

Firma ta od ponad 40 lat działa w branży kupna i sprzedaży wysokiej jakości mrożonych owoców morza, ma ugruntowaną pozycję silnego gracza, a duża część jej produktów trafia na tzw. rynek japoński w Europie. Poszukiwany partner powinien już posiadać w ofercie wysokiej jakości produkty lub pomóc im w opracowaniu takich produktów. Ważne jest, aby produkt miał ładną konsystencję, dobry smak i atrakcyjny wygląd oraz niezbyt dużą ilość dodatków (które sprawiają, że produkt końcowy jest mniej zdrowy). Może to być sushi lub inne produkty (takie jak smażone w tempurze). Interesująca dla nich może być także każda dobrej jakości alternatywa roślinna, na przykład kopia łososia (można to osiągnąć m.in. za pomocą wodorostów).

Firma działa w całej Europie i w razie potrzeby jest gotowa inwestować, ale nie dysponują własnym zakładem produkcyjnym. Preferowany kooperant to: albo firma, która szuka silnego partnera do promowania ich dobrej jakości roślinnych alternatyw, albo firma, która może pomóc im w opracowaniu wysokiej jakości produktu roślinnego.


Nr oferty: BRNL20230112013.


Pełny opis w języku angielskim można znaleźć za pomocą wyszukiwarki, wpisując w nią powyższy numer oferty: https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=pl/menu/020/015

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszym ośrodkiem:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 129, 165, 207


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl