Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Zrównoważona gospodarka w programie Horyzoncie Europa, Warszawa, 5 - 6.12.2022

25-11-2022

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu networkingowym, skierowanym do podmiotów zainteresowanych finansowaniem z programu Horyzont Europa w obszarach związanych z Agendą Processes4Planet oraz projektami w zakresie zrównoważonej gospodarki, w szczególności: surowce, zaawwansowane materiały, biogospodarka.

Spotkania matchmakingowe Horizon4Poland ’22, Warszawa

04-11-2022
Spotkania matchmakingowe Horizon4Poland ’22, Warszawa

Zapraszamy do udziału w pierwszym matchmakingu organizowanym przez polskie Branżowe Punkty Kontaktowe, w ramach programu naukowo-badawczego HORYZONT EUROPA, w obszarach:

inteligentna i czysta mobilność, Przemysł 4.0, tranformacja cyfrowa, technologie niskoemisyjne i czysta energia, technologie medyczne i zdrowie, zrównoważona gospodarka.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w Muzeum Polin, 22 listopada br.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl