Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Archiwum

Targi, misje, giełdy

Zrównoważona gospodarka w programie Horyzoncie Europa, Warszawa, 5 - 6.12.2022

25-11-2022

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym wydarzeniu networkingowym, skierowanym do podmiotów zainteresowanych finansowaniem z programu Horyzont Europa w obszarach związanych z Agendą Processes4Planet oraz projektami w zakresie zrównoważonej gospodarki, w szczególności: surowce, zaawwansowane materiały, biogospodarka.

Spotkania matchmakingowe Horizon4Poland ’22, Warszawa

04-11-2022
Spotkania matchmakingowe Horizon4Poland ’22, Warszawa

Zapraszamy do udziału w pierwszym matchmakingu organizowanym przez polskie Branżowe Punkty Kontaktowe, w ramach programu naukowo-badawczego HORYZONT EUROPA, w obszarach:

inteligentna i czysta mobilność, Przemysł 4.0, tranformacja cyfrowa, technologie niskoemisyjne i czysta energia, technologie medyczne i zdrowie, zrównoważona gospodarka.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie, w Muzeum Polin, 22 listopada br.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl