Seminarium: „Porozmawiajmy o finansach-transakcje walutowe”
28.08.2013 Katowice

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Letniej Akademii Biznesu’ 2013 poświęcone zagadnieniom finansów w biznesie. Spotkanie odbędzie się 28 sierpnia 2013 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, w Katowicach w godzinach od 10.00 do 13.00.

W ubiegłorocznej edycji Akademii dwa spotkania z cyklu „Porozmawiajmy o finansach” poświęcone były zagadnieniom zarządzania finansami w firmie. W tym roku proponujemy Państwu spotkanie pt. „Porozmawiajmy o finansach - transakcje walutowe", podczas którego przybliżymy problematykę operacji walutowych i ich wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Poruszymy zarówno aspekt księgowy, jak i finansowy, ale przede wszystkim aspekt biznesowy i menadżerskie podejście do zagadnień opcji, kontraktów, kursów i różnic walutowych. Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców już działających na rynku, ale również do osób, które rozpoczęły niedawno lub planują w niedalekiej przyszłości rozpocząć działalność gospodarczą i /lub działania o charakterze eksportowym.

Spotkanie poprowadzi p. Piotr Rybicki, biegły rewident, specjalizujący się w finansach firm szczególnie z sektora MŚP.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić załączoną Kartę Uczestnictwa i wysłać ją na numer faxu: (32) 72 85 803 lub na adres poczty elektronicznej     do dnia 26.08.2013r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zachęcamy Państwa do wcześniejszego zadania pytań lub wskazania zagadnień, które chcą Państwo poruszyć i wyjaśnić z ekspertem podczas spotkania, poprzez wpisanie ich w karcie zgłoszeniowej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerami telefonu:
(32) 72 85 829, 72 85 903.

Dokument do pobrania:POROZMAWIAJMY O FINANSACH – NAPRAWDĘ WARTO !
Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl