Enterprise Europe Network

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

ul. Powstańców 17, 40-039 Katowice

Tel.: +48 32 7285 828 ; +48 32 7285 865 ; +48 32 7285 829

Fax: +48 32 7285 803

E-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

          www.enterprise.fgsa.pl

 

Zespół Enterprise Europe Network:

 

Lucyna Sikora

Tel.: +48 32 7285 828

E-mail: l.sikora@oddzial.fgsa.pl


Iwona Czaplikowska

Tel.: +48 32 7285 902

E-mail: i.czaplikowska@oddzial.fgsa.pl


Anna Muzyczuk

Tel.: +48 32 7285 829

E-mail: a.muzyczuk@oddzial.fgsa.pl

 

Anna Hojn

Tel.: +48 32 7285 865

E-mail: a.hojn@oddzial.fgsa.pl

 

Aleksandra Szarek

Tel.: +48 32 7285 903

E-mail: a.szarek@oddzial.fgsa.pl


Renata Jawor

Tel.: +48 32 7285 907

E-mail: r.jawor@oddzial.fgsa.pl


Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl