"Male i średnie przedsiębiorstwa w Horyzoncie 2020"
4.12.2013 Katowice

Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A. w ramach projektu Enterprise Europe Network zapraszają Państwa do udziału w seminarium „Małe i średnie przedsiębiorstwa w Horyzoncie 2020”, które odbędzie się 4 grudnia 2013 r. w Hotelu Park Hotel Diament w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 37.

Horyzont 2020 jest nowym programem ramowym na rzecz badań naukowych i innowacji o budżecie ponad 70 mld euro. To, co wyróżnia program, to spójny system finansowania innowacji: od koncepcji naukowej, przez etap badań, aż po wdrożenie nowych rozwiązań, produktów czy technologii. Uczestnicy seminarium poznają strukturę i zasady uczestnictwa w programie. Omówione zostaną w szczególności działania i instrumenty finansowe przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym z branż ICT i ochrony środowiska.

Seminarium poprowadzą eksperci z Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić załączoną Kartę Uczestnictwa i wysłać ją na numer faxu: (32) 72 85 803 lub na adres poczty elektronicznej     do dnia 27.11.2013r.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Dokumenty do pobrania:


Zapraszamy !!

Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl