Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Seminaria, webinaria

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

POLSKO – WĘGIERSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE
10 kwietnia 2018 r. w Katowicach

 

Wraz z węgierskim partnerem sieci Enterprise Europe Network zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu z węgierskimi firmami, poszukującymi polskich partnerów.

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2018 r., w godzinach 8.30. - 13.30. w Katowicach.


Już teraz zapraszamy przedsiębiorców do bezpłatnej rejestracji na stronie:

https://industryxpoland.ticketninja.io/


Spotkania odbędą się w ramach misji firm węgierskich do trzech polskich miast: Katowic, Łodzi i Bydgoszczy. Podczas pobytu delegacji w Katowicach zorganizowane zostaną spotkania biznesowe, do udziału w których serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa przemysłowe zainteresowane współpracą międzynarodową. Udział w spotkaniach będzie doskonałą okazją do nawiązania kontaktów handlowych, a także wymiany doświadczeń z węgierskimi partnerami, oferującymi nstępujące rozwiązania:

 • przemysłowe automaty sprzedające (system inteligentnego sklepu)
 • oprogramowanie do zarządzania energią
 • oprogramowanie do planowania przemysłowych konstrukcji stalowych
 • system wspierający zadania administracji w przemyśle

Podczas spotkań uczestnicy będą mogli dzielić się wiedzą, technologiami i doświadczeniem we wprowadzeniu na rynek innowacyjnych i skutecznych rozwiązań dla przemysłu przyszłości.


Opisy firm węgierskich wchodzących w skład misji gospodarczej

 1. IVM Ltd. – Producent przemysłowych automatów sprzedających, stanowiących nowoczesne rozwiązanie dystrybucji indywidualnych środków i sprzętu ochrony osobistej (PPE) oraz zestawów do konserwacji, napraw i przeglądów (MRO). Automaty działają na podobnej zasadzie jak te stosowane w sprzedaży napojów i przekąsek. Z automatów można korzystać przy pomocy PIN lub karty RFID, co pomaga zarządzać nabywanymi przedmiotami (np. rękawiczkami, kaskami, wiertłami itp…). Maszyny te mogą być przydatne na budowach lub w zakładach przemysłu ciężkiego, w których często używa się środków ochrony indywidualnej.

  Więcej informacji o firmie: https://www.ivm-vending.eu/ 

 2. Login Autonom – Oferta firmy to doskonałe, wielofunkcyjne oprogramowanie do zarządzania kadrami, specjalnie dostosowane do zakładów przemysłu ciężkiego, uwzględniające ich specyfikę. Przykładem może być wniosek pracownika (np. górnika) o urlop, który powinien być administrowany w podobny sposób, jak wniosek pracownika umysłowego, ale powierzchnia cyfrowa będzie inna. Firma oferuje przemysłowy ekran dotykowy i łatwe w obsłudze oprogramowanie, dzięki któremu pracownicy mogą bezproblemowo przesyłać swoje prośby i wnioski (system jest dostosowany do pracowników, którzy nie mają doświadczenia w korzystaniu z komputera). To oprogramowanie może również służyć do zarządzania zdrowiem w miejscu pracy oraz bezpieczeństwem i higieną pracy. Oprogramowanie może stanowić pomost komunikacyjny między biurem/administracją/centralą a pracownikami w zakładzie przemysłowym.

  Więcej informacji o firmie: https://login.hu/en
   

 3. Konsys – Firma specjalizuje się w systemach zarządzania energią i oferuje oprogramowanie niezależne od sprzętu, mogące działać na wszystkich platformach. System jest bardziej zbliżony do systemu SCADA niż do prostego oprogramowania do zarządzania energią. Jego zalety to prosta obsługa i przyjazny dla użytkownika UX, posiada również funkcję raportowania dla celów i wymagań projektów programu HORYZONT 2020.

  Więcej informacji o firmie: http://www.konsys-international.com/ 

 4. ConSteel – Firma oferuje oprogramowanie do analizy strukturalnej dla biur projektowych, zajmujących się głównie konstrukcjami stalowymi i kompozytowymi w przemyśle budowlanym.

  Więcej informacji o firmie: http://www.consteel.hu/en/products/consteel 


Poniżej do pobrania dodatkowe informacje o firmach:


Najważniejsze informacje:

Miejsce: Katowice, Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego, sala nr 103

Data: 10 kwietnia 2018 r.

Koszt: Udział w spotkaniach jest bezpłatny

Organizatorzy:  Ośrodki Enterprise Europe Network przy

 • Węgierskim Narodowym Domu Handlowym (Hungarian National Trading House - Hungarian Trade Development LLC) 
 • Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach 
 • Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach


Rejestracja:

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową:
https://industryxpoland.ticketninja.io/ - należy się zarejestrować, a następnie zamówić bezpłatny bilet wstępu (kliknij „get free ticket”)
.

Termin rejestracji uczestników: do 6 kwietnia 2018 r.

Jeśli nie będą Państwo mogli dołączyć do nas 10 kwietnia, to podobne spotkania z uczestnikami misji  odbędą się jeszcze w kolejnych dniach w Łodzi (11 kwietnia) oraz w Bydgoszczy (12 kwietnia). Więcej informacji u naszych konsultantów.
 
KONTAKT

W razie pytań prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Katowicach:


Zapraszamy!

Zespół Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl