DRONETECH Brokerage Event 2018, Toruń

W imieniu ośrodka Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego serdecznie zapraszamy producentów, dystrybutorów oraz specjalistów związanych z tematyką dronów oraz technologiami lotów bezzałogowych do udziału w Międzynarodowej Giełdzie Kooperacyjnej, która odbędzie się 19 i 20 października 2018 r. w Arenie Toruń w ramach III edycji Targów DroneTech World Meeting 2018.

DroneTech 2nd World Meeting – to wydarzenie międzynarodowe, skierowane do naukowców i biznesmenów – pasjonatów nowoczesnych technologii bezzałogowych. W programie, oprócz wystawy firm międzynarodowych, przewidziano część konferencyjną w dziedzinie technologii, prawa i bezpieczeństwa oraz socjologii. Szczególną pozycję zajmuje DRONETECH RACE CUP – wyścigi dronów, w których zsynchronizowana współpraca człowieka i maszyny dostarcza niezwykłych emocji.


Towarzysząca targom Giełda pozwala zarejestrowanym wcześniej podmiotom biznesowym i naukowym zaaranżować wcześniej rozmowy z konkretnymi partnerami. W celu zgłoszenia firmy/instytucji do udziału w spotkaniach należy dokonać bezpośredniej rejestracji do dnia 12 października 2018r na stronie:


https://dronetech2018.b2match.io/


Udział w Giełdzie Kooperacyjnej i Targach DRONETECH 2018 jest BEZPŁATNY !


WAŻNE DATY:

  • rejestracja on-line TYLKO DO 12.10.2018 (rejestracja tylko w języku angielskim)
  • 24.09 – 16.10:  wybór partnerów do rozmów z katalogu on-line
  • 19.10 – 20.10: spotkania bilateralne


Na kilka dni przed giełdą uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram wcześniej umówionych spotkań (godzina spotkania, numer stolika, nazwa partnera do rozmów).

MIEJSCE:

Hala Sportowo-Widowiskowa Arena w Toruniu
Ul. Gen. J. Bema 73/89, 87100 Toruń

KONTAKT:

  • Anna HOJN
    Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach:
    Tel.: +48 32 72 85 865
    e-mail: a.hojn@oddzial.fgsa.pl


Zapraszamy do udziału !

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl