Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA, 12-14.11.2018 r., Düsseldorf

Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory przemysłu medycznego. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do handlowców i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy
  • W dniach 12-14 listopada  w hali 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań

KOSZTY

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach MEDICA 2018 wynosi:

  • 200 euro i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, organizację spotkań b2b, a także opiekę organizatorów wydarzenia w trakcie giełdy,
  • 100 euro dla start-upów założonych po 01.01.2016 r. (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać organizatorowi giełdy kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2016 r.)


Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:


https://medica2018.b2match.io/


Ponadto uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów na targi dostępny tutaj).

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału, nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.


STOISKO NARODOWE

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości planuje organizację stoiska narodowego podczas targów MEDICA. Celem organizacji stoiska będzie promocja polskiej branży medycznej na świecie.

Wszystkich zainteresowanych promocją na stoisku narodowym prosimy o kontakt z p. Sylwią Banaszkiewicz: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl 

WAŻNE TERMINY

  • Rejestracja uczestników i profilu trwa do 8 listopada 2018 r.
  • Wybór partnerów do spotkań trwa do 10 listopada 2018 r.
  • Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2018 r.


Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach


Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl