Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Seminaria, webinaria

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Letnia Akademia Biznesu’2018 - spotkanie V
Szkolenie „Praktycznie o RODO”, 06.09.2018 Katowice

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza na bezpłatne szkolenie dotyczące przepisów ochrony danych osobowych, wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych pt.: "Praktycznie o RODO".

Szkolenie odbędzie się w dniu 6 września 2018 r. (czwartek), w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w godz. od 9.00 do 15.00.

Przepisy Rozporządzenia  Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych czyli RODO, które weszły w życie 25 maja 2018 r., dotyczą firm, które gromadzą i wykorzystują dane dotyczące osób fizycznych, zarówno dużych  korporacji, jak i niewielkich przedsiębiorstw, np. sklepu internetowego czy salonu kosmetycznego.

Celem szkolenia będzie omówienie  obowiązków przedsiębiorców w zakresie ochrony danych osobowych i ich przetwarzania z perspektywy 3 miesięcy obowiązywania Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

 

Mamy nadzieję, że praktyczne informacje poruszane podczas szkolenia pomogą Państwu w  dostosowaniu działalności do obowiązujących wymogów. Szkolenie poprowadzą eksperci  z Centrum Rozwoju i Edukacji.

 

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić Kartę Uczestnictwa  na adres poczty elektronicznej enterprise@oddzial.fgsa.pl  do dnia 4.09.2018 r.

Uwaga: przesłanie wypełnionej Karty Uczestnictwa oraz otrzymanie zwrotnie potwierdzenia udziału (na adres poczty elektronicznej podany w zgłoszeniu) jest warunkiem uczestniczenia w szkoleniu.


Potwierdzenie udziału w spotkaniu przekażemy droga elektroniczną na adres e-mail, podany przez uczestnika w karcie zgłoszenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
(32) 72 85 828, 72 85 865.

Do pobrania:


Zapraszamy !!
Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

Projekt  Enterprise  Europe  Network – South Poland jest współfinansowany przez Komisję Europejską z programu COSME (na lata  2014- 2020) oraz Ministerstwo  Przedsiębiorczości i Technologii  ze środków budżetu państwa.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl