Gruzja - szanse rozwoju dla polskich przedsiębiorców. Seminarium.

W imieniu Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Woj. Śląskiego zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium na temat zasad prowadzenia wymiany towarowej z Gruzją, które odbędzie się już 5 października br. w Muzeum Śląskim w Katowicach.

Spotkanie organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Polsko-Gruzińską Izbę Przemysłowo-Handlową oraz Stowarzyszenie Pro Silesia będzie poświęcone możliwościom rozwoju współpracy gospodarczej z Gruzją. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z praktycznymi  informacjami o rynku gruzińskim, aspektami prawnymi i kulturowymi współpracy oraz uwarunkowaniami  eksportu do Gruzji. Udział w seminarium będzie również okazją do wymiany doświadczeń i impulsem do nawiązania nowych kontaktów w sferze biznesowej więcej informacji ››


Termin: 5 października 2018 r.

Miejsce: Muzeum Śląskie w Katowicach, ul. Dobrowolskiego 1 (sala konferencyjna A, poziom -3).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego  parkingu mapka dojazdowa.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy coie@slaskie.pl  do dnia 3 października 2018r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.


Do pobrania:


Zapraszamy do udziału !


Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl