Poszukiwany producent zawiasów i zamków do drzwi!

Centrum Rozwoju  i Transferu Technologii przy Uniwersytecie Primorska w Słowenii w imieniu swojego klienta – małego przedsiębiorstwa przetwórstwa metali, poszukuje producenta zawiasów i zamków do drzwi.

 

Słoweńska mała firma, zajmująca się obróbką metalu, zlokalizowana w regionie Goriška, z prawie 25-letnią tradycją w produkcji ogrodzeń z kutego żelaza, aluminium i PCV oraz drzwi wejściowych, poszukuje producentów zawiasów i zamków drzwiowych pośród polskich firm.

 

Firma działa od 1994 roku i początkowo zajmowała się produkcją metalowych konstrukcji, wykonanych na zamówienie oraz innych wyrobów metalowych. W ciągu ostatnich 15 lat firma specjalizuje się w produkcji ogrodzeń z kutego żelaza, aluminium i PCV, balustrad balkonowych i drzwi balkonowych.

 

Firma współpracuje z różnymi dostawcami komponentów takich jak: zawiasy drzwiowe, haki, mechanizmy zamków drzwiowych, silniki napędowe i inne elementy.

Obecnie firma poszukuje producenta zawiasów do drzwi przesuwnych.

 

Poszukiwane zawiasy powinny być wykonane z metalu i mieć następujące wymiary:

104 mm x 35 mm, o średnicy trzpienia 11,7 mm. Zawiasy mają być przesuwane i umożliwiać regulację nachylenia drzwi.

 

Dodatkowo firma poszukuje producenta mechanizmów zamków do drzwi.

Wymagany mechanizm ma mieć następujące wymiary (długość, głębokość, szerokość): 177 mm x 42 mm x 20 mm. Mechanizm ma być stosowany do bram/drzwi dziedzińca.
Firma oferuje umowę produkcyjną i chce kupować różne ilości tych produktów, zgodnie z potrzebami produkcyjnymi. Szacowane ilości to ok. 100 sztuk.

 

Oferta znajduje się w międzynarodowej bazie POD pod numerem: BRSI20180918001: http://een.ec.europa.eu/tools/services/PRO/Profile/Detail/cf41aa12-cd2d-494b-b97d-3caf8faef82b?OrgaId=pl00458

 

Klikając na powyższy link można obejrzeć zdjęcia poszukiwanych produktów: zawiasów i mechanizmów zamkowych. 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach


Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907

Copyright © 2017 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl