Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Seminarium:
"Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym
i dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukces ?"
22.11.2018 Katowice

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych seminarium nie odbędzie się.

O nowym terminie spotkania będziemy Państwa informować.


Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. we współpracy z Federacją BVMW i firmą DREBERIS zaprasza Państwa na seminarium poświęcone tematyce wchodzenia polskich firm na rynki niemieckojęzyczne - niemiecki, austriacki, szwajcarski ( tzw. rynki DACH). Seminarium odbędzie się 22.11.2018 w Centrum Konferencyjnym na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w godzinach od 10.00 do 14.00.

Celem spotkania jest zapoznanie uczestników ze specyfiką rynków niemieckojęzycznych (DACH) i wyjaśnienie, w jaki sposób efektywnie wchodzić na te rynki, prowadzić biznes i asymilować się z otoczeniem.

Zaproszenie kierujemy do małych , średnich i dużych przedsiębiorstw posiadających w swej ofercie innowacyjne produkty.
Prelegentami będą przedstawiciele Federacji BVMW i firmy DREBERIS : p. Paweł Kulbiński – Prokurent, Ekspert i p. Łukasz Jankowski – Menadżer Projektów Międzynarodowych.

Federacja BVMW jest największą niemiecką Organizacją Małych i Średnich Przedsiębiorstw; DREBERIS pomaga przedsiębiorstwom działającym lub planującym ekspansje na rynki zagraniczne, w szczególności na rynki niemieckojęzyczne.

Będą Państwo także mieli możliwość bezpośrednich konsultacji po zakończeniu konferencji w godzinach od 12.15 do 14.00 (po wcześniejszym zgłoszeniu za pomocą Karty Uczestnictwa).

Aby zgłosić udział w konferencji, prosimy wypełnić Kartę Uczestnictwa  i przesłać ją na adres poczty elektronicznej enterprise@oddzial.fgsa.pl  do dnia 20.11.2018.

Uwaga: przesłanie wypełnionej Karty Uczestnictwa oraz otrzymanie zwrotnie potwierdzenia udziału (na adres poczty elektronicznej podany w zgłoszeniu)  jest warunkiem uczestniczenia w seminarium.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
(32) 72 85 829, 72 85 865, 72 85 903.


Do pobrania:


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl