Giełda kooperacyjna na Mobile World Congress, 26-28.02.2019r. Barcelona (Hiszpania)


Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. Oddział w Katowicach zaprasza do udziału w spotkaniach B2B dla branży telekomunikacyjnej podczas targów MOBILE WORLD CONGRESS w Barcelonie.


MWC Brokerage Event MOBILE WORLD CONGRESS

26-28 lutego 2017 r.

Barcelona

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA? 

·        Uczestnicy rejestrują się online na głównej stronie wydarzenia, formularz rejestracyjny dostępny jest również TUTAJ.

·        W formularzu rejestracyjnym w pierwszej kolejności należy zaznaczyć kraj pochodzenia (w przypadku Polski -  "from other countries").

·        Na kolejnym etapie należy wybrać dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie, oraz dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.

UWAGA: Profil zostanie opublikowany w katalogu on-line po uprzedniej weryfikacji przez organizatorów.

·         Z katalogu, uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy. Każde zaproszenie na spotkanie musi zostać zaakceptowane, w innym razie nie będzie ono umieszczane w harmonogramie spotkań.

·         W dniach 26-28 lutego 2019 r. odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY

do 12 lutego 2019 r.   Rejestracja profili on-line

do 20 lutego 2019r.    Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!


Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:

https://mwc2019.b2match.io/

KOSZT

Udział w giełdzie jest nieodpłatny, natomiast udział w targach i części kongresowej jest odpłatny - szczegóły na stronie: https://www.mwcbarcelona.com/attend/register/

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach


Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl