Stoisko narodowe podczas targów Alimentaria & Horexpo,
Lizbona, 24-26 marca 2019 r.

Zapraszamy polskie firmy do udziału w międzynarodowych targach Alimentaria & Horexpo, największym wydarzeniu targowym branży spożywczej na Półwyspie Iberyjskim.


Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Lizbonie oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają polskie firmy do udziału w międzynarodowych targach żywności, hotelarstwa i technologii dla przemysłu spożywczego Alimentaria & Horexpo, które odbędą się w dniach 24-26 marca 2019 roku w Lizbonie.


Targi Alimentaria & Horexpo są największym wydarzeniem targowym branży spożywczej na Półwyspie Iberyjskim i stanowią ważną platformę współpracy handlowej z krajami portugalskojęzycznymi.


W ramach udziału w wydarzeniu polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • ekspozycji swoich produktów na polskim stoisku narodowym,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • zaprezentowania oferty firmy podczas spotkań B2B,
  • merytorycznego i językowego wsparcia w nawiązywaniu kontaktów handlowych na rynku portugalskim.


Rekrutacją i zgłoszeniami do udziału w targach zajmuje się Zagraniczne Biuro Handlowe w Lizbonie, które służy także szeregiem praktycznych uwag i wskazówek związanych z przygotowaniem się do targów.


W przypadku zainteresowania udziałem w targach Alimentaria & Horexpo na polskim stoisku narodowym zapraszamy do rejestracji.Źródło: https://www.een.org.pl/component/content/article/55945:targi-alimentaria-horexpo-w-lizbonieZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach

Kontakt:
Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl  
tel.: +48 32 72 85 829, - 865, - 903, - 907

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl