Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Spotkanie dla firm zainteresowanych ekspansją na rynek amerykański, 23 maja 2019 r.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Greater Richmond Partnership (GRP) – organizacją rozwoju gospodarczego  amerykańskiego stanu Virginia w Stanach  Zjednoczonych, która  poszukuje polskich firm zainteresowanych ekspansją i inwestycją na rynku amerykańskim.

 

Przedstawiciele GRP chcieliby  spotkać się z firmami poszukującymi możliwości wejścia na rynek amerykański w celu szczegółowego przedyskutowania możliwości biznesowych oferowanych przez stan Virginia.

 

Spotkania odbędą się w dniu 23 maja 2019r. w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, ul. Opolska 15 w ramach kolejnej edycji "American Day" - konferencji nt. aktualnej sytuacji na rynku USA, połączonej z polsko-amerykańskimi spotkaniami networkingowymi.

 

Na spotkanie z przedstawicielami GRP zapraszamy wszystkie firmy z regionu zainteresowane rozwojem na rynku amerykańskim ze szczególnym uwzględnieniem  poniższych branż

  • usługi dla przedsiębiorstw (zaawansowane technologie podnoszące sprawność funkcjonowania przedsiębiorstwa),
  • technologie informatyczne (IT),
  • finanse i ubezpieczenia,
  • biotechnologia,
  • łańcuchy dostaw (logistyka),
  • zaawansowana produkcja (m.in.: zaawansowane technologie produkcyjne poprawiające wydajność i produktywność: inżynieria wspomagana komputerowo, komputerowo zintegrowana produkcja oraz robotyka i zautomatyzowana obsługa materiałów, klastry z branży chemicznej, sprzęt i materiały do pakowania, obrony narodowej oraz branży lotniczej,
  • żywność i napoje.

 

Firmy zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami GRP prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesyłanie go na adres enterprise@oddzial.fgsa.pl.

 

Na zgłoszenia czekamy do 29 marca 2019 r.

Program wydarzenia zamieścimy wkrótce.


Dodatkowe informacje:

Zespół Enterprise Europe Network Katowice - Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach:

Anna Hojn, e-mail: a.hojn@oddzial.fgsa.pl, telefon: 32 72 85 865

Aleksandra Szarek, e-mail: a.szarek@oddzial.fgsa.pl, telefon: 32 72 85 903

 

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera:

Leszek Bochner, e-mail: leszek.bochner@slaskie.pl;  telefon: 32 77 40 077


Do pobrania:
ZAPRASZAMY!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach

Kontakt:
Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl  
tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl