Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Spotkania B2B – Malta AI & Blockchain Brokerage Event 2019
23.05.2019


Zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniu 23 maja 2019 r., na Malcie, przy okazji Szczytu Malta AI&Blockchain Summit 2019, w St Julian’s.


Malta AI&Blockchain Summit to wydarzenie skupiające przeszło 8 000 uczestników, 300 wystawców i sponsorów, 1 500 inwestorów i 200 prelegentów z przeszło 80 krajów, działających w branżach wysokich technologii.


Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą, dzięki możliwości zwiedzenia targów.


DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?


Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w branżach wysokotechnologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem następujących sektorów:

 • Sztuczna inteligencja,
 • Technologia blockchain,
 • Internet rzeczy,
 • Technologie kwantowe,
 • Big Data.


JAK TO DZIAŁA?


 • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
 • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
 • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
 • 23 maja 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidualnych spotkań.


Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.


KOSZTY


Udział w giełdzie jest bezpłatny.


!!!UWAGA!!!


Wyselekcjonowanym uczestnikom, organizator wydarzenia pokryje koszt biletu wstępu na Malta AI&Blockchain Summit, który obejmuje:

 • Udział w Szczycie, w dniach 23-24 maja,
 • Udział w 1 wybranej konferencji,
 • Udział w 1 wybranych warsztatach,
 • Udział w sesji pitchingowej AI Start-up Pitch / STO Battle.


Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników (selekcja zostanie przeprowadzona na podstawie oceny profili zarejestrowanych firm). Liczba miejsc ograniczona.


Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!


Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://aimaltab2b.b2match.io/


Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!


Więcej informacji na temat Szczytu Malta AI&Blockchain Summit 2019: https://maltablockchainsummit.com/


ZAPRASZAMY!!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice

Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach

 

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, - 865, - 903, - 907

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl