Misja biznesowa do Norwegii – technologie poprawiające jakość życia, 13-14 czerwca 2019 r.


Zapraszamy producentów rozwiązań rehabilitacyjnych i poprawiających jakość życia (ang. welfare technologies), zainteresowanych dotacją z programu Grantów Norweskich do udziału w misji gospodarczej do Oslo, organizowanych w dniach 13 i 14 czerwca 2019 r. Organizatorem misji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Innovation Norway.


Kluczowym elementem misji będą spotkania b2b z członkami największego w Norwegii klastra medycznego Norway Health Tech oraz innymi podmiotami, które są zainteresowane wspólną realizacją projektów finansowanych z Norweskiego Mechanizmu Finansowego. W konkursie, zaplanowanym przez PARP na jesień 2019 r., będzie można uzyskać dotację nawet do 8 000 000 złotych.

 

Ponadto, przygotowany jest dla Państwa atrakcyjny dwudniowy program, w tym spotkania z klastrem Oslo Cancer Center, instytutem badawczym SINTEF Welfare, Ambasadorem RP w Norwegii oraz prezesem prężnej Norwesko-Polskiej Izby Handlowej.

 

Dla kogo przeznaczona jest misja?

 

Dla firm chcących wprowadzić na rynek nowe lub znacząco ulepszone produkty poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym odpowiadające na potrzeby osób starszych.

Informacje o Funduszach Norweskich dla branży „welfare”

 
KOSZTY

Udział w misji jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania (1 noc).Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania na dole strony.

Termin przyjmowania zgłoszeń to 31 maja 2019 r.

Liczba uczestników jest ograniczona - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Serdecznie zapraszamy!


Pliki do pobrania

 

Źródło: PARP


Zapraszamy!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice

Fundusz Górnośląski S.A.

 

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, - 865, - 903, - 907


Copyright © 2019 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl