Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Letnia Akademia Biznesu’2019 - spotkanie I

"Wsparcie projektów B+R oraz wdrożeń innowacji z funduszy UE na poziomie regionalnym, krajowym i wspólnotowym"
18.06.2019 r., Katowice

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza Państwa na spotkanie poświęcone finansowaniu projektów B+R, które odbędzie się 18 czerwca 2019 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Jordana 18 w Katowicach w godzinach od 12.00 do 14.30.

Zaproszenie kierujemy do przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy chcieliby zaktualizować swoją wiedzę na temat możliwości wsparcia przedsięwzięć badawczo - rozwojowych w latach 2014 - 2020 ze środków UE, dostępnych na poziomie regionalnym, krajowym i wspólnotowym. 


Celem spotkania jest pogłębienie Państwa wiedzy na temat aktualnych możliwości i zasad finansowania projektów, których celem jest generowanie nowych rozwiązań, pomysłów, technologii czy produktów.


Spotkanie poprowadzi p. Iwona Czaplikowska - specjalista-konsultant sieci Enterprise Europe Network z Funduszu Górnośląskiego S.A. w Katowicach.


Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić załączoną Kartę Uczestnictwa i wysłać ją na numer faxu: (32) 72 85 803 lub na adres poczty elektronicznej enterprise@oddzial.fgsa.pl do dnia 17 czerwca 2019 r., do godziny 12.00. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.


Uwaga: przesłanie wypełnionej Karty Uczestnictwa oraz otrzymanie zwrotnie potwierdzenia udziału  (na adres poczty elektronicznej podany w zgłoszeniu)  jest warunkiem uczestniczenia w seminarium.W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
(32) 72 85 829, 72 85 865.

Dokumenty do pobrania:


Projekt  Enterprise  Europe  Network – South Poland jest współfinansowany przez Komisję Europejską z programu COSME (na lata  2014- 2020) oraz Ministerstwo  Przedsiębiorczości i Technologii  ze środków budżetu państwa.


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl