Stoisko narodowe oraz giełda kooperacyjna
na targach Medica 2019
Düsseldorf, 18-21.11.2019 r.


Zapraszamy polskie firmy z branży medycznej do skorzystania z nieodpłatnej promocji na stoisku narodowym podczas targów MEDICA, odbywających się w dniach 18-21 listopada br. w Düsseldorfie (Niemcy).

MEDICA to największe w Europie i jedne z ważniejszych na świecie targów wyposażenia i aparatury medycznej. Prezentowane są tam najnowsze rozwiązania i produkty z zakresu elektromedycyny i technologii medycznych, IT dla branży medycznej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej oraz produktów jednorazowego użytku.


Stoisko narodowe będzie promować polską branżę medyczną jako całość - pod hasłem „Polish medical devices” – a z dużej przestrzeni przeznaczonej na spotkania b2b oraz możliwości zaprezentowania drukowanych materiałów promocyjnych będzie mogła skorzystać każda polska firma z dziedziny odpowiadającej specyfice targów.


Na stoisku obecni będą również tłumacze, eksperci oraz personel pomocniczy.


Zainteresowane przedsiębiorstwa mogą skorzystać ze stoiska narodowego nieodpłatnie. Wszelkie pozostałe koszty (w tym koszty biletów na targi) firmy pokrywają we własnym zakresie.


Formularz zgłoszeniowy dla firm i organizacji znajduje się pod tym artykułem. Prosimy o przesłanie wypełnionego formularza na adres sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń to 30 września 2019 r.


Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, na zlecenie i we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii, po raz drugi organizuje polskie stoisko narodowe na targach MEDICA i podobnie jak w 2018 r. zostanie ono zbudowane na powierzchni prawie 240 m2.


Kontakt: Sylwia Banaszkiewicz, e-mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl oraz Magdalena Zwolińska, e-mail: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.


Pliki do pobrania:

-> Zgłoszenie MEDICA 2019


Zapraszamy również do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się na Międzynarodowych Targach Branży Medycznej MEDICA, w dniach 18 – 20 listopada 2019 r. w Düsseldorfie.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do handlowców i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez firmę Zenith GmbH oraz grupę sektorową Healthcare sieci Enterprise Europe Network, przy współpracy podgrupy eHealth grupy sektorowej ICT i grupy sektorowej BioChemTech.


Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.


KOSZTY udziału w giełdzie kooperacyjnej:

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach MEDICA 2019 wynosi:

  • 200 euro i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, organizację spotkań b2b, a także opiekę organizatorów wydarzenia w trakcie giełdy,
  • 100 euro dla start-upów założonych po 01.01.2017r. (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać organizatorowi giełdy kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2017r.)
  • Więcej informacji oraz rejestracja:  https://medica2019.b2match.io/home


Ponadto uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów na targi dostępny tutaj).


Uwaga !
W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału, nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.


ZAPRASZAMY!!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice

Fundusz Górnośląski S.A. – Oddział w Katowicach

 

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel.: +48 32 72 85 829, - 865, - 903, - 907


Copyright © 2019 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl