Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Letnia Akademia Biznesu’2019 - spotkanie IV

„Jak rozwinąć biznes globalnie? Bezpłatne narzędzia online wspierające procesy eksportowe”
2 sierpnia 2019 r., Katowice


LAB’2019LAB’2019LAB’2019LAB’2019LAB’2019


Zapraszamy Państwa na czwarte spotkanie w ramach Letniej Akademii Biznesu/2019 (LAB’2019), które odbędzie się 2.08.2019 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Jordana 18.


Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną bezpłatne narzędzia online, pomocne w osiąganiu celów eksportowych firmy.

Udział w szkoleniu pomoże odpowiedzieć na pytania:

  • jak ocenić gotowość biznesu do ekspansji zagranicznej?
  • jak wybrać rynki docelowe?
  • jak rozwinąć biznes na nowe rynki?
  • dlaczego warto wybrać kanał e-commerce w działalności eksportowej?


Zajęcia będą miały również część praktyczną - uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie pracować z zaprezentowanymi podczas szkolenia narzędziami. Dlatego warto zabrać ze sobą komputer lub tablet albo smartfon.


Spotkanie poprowadzi Marek Płatek, aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Top Contributor, Local Guides, G Suite. Lider grupy doradców z regionu śląskiego. Z Internetowymi Rewolucjami związany jest od pierwszej edycji w 2015 roku. Od 12 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić kartę uczestnictwa i wysłać ją na adres enterprise@oddzial.fgsa.pl do 1 sierpnia 2019 r., do godziny 12.00. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.


Uwaga: przesłanie wypełnionej karty uczestnictwa oraz otrzymanie potwierdzenia udziału (na adres elektroniczny podany w zgłoszeniu) jest warunkiem uczestniczenia w spotkaniu.


Udział w szkoleniu finansowany jest ze środków UE oraz funduszy celowych budżetu państwa, dlatego przedsiębiorcy mogą uczestniczyć w nim bezpłatnie.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
32 72 85 865, 32 72 85 829.


Dokumenty do pobrania:


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl