Spotkania B2B podczas DroneTech World Meeting
Toruń, 18-19 października 2019 r.


Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej DroneTech World Meetinge, która odbędzie się w dniach 18-19 października 2019 r. w Toruniu.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim zaprasza do uczestnictwa w międzynarodowych spotkaniach biznesowych przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych itp.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


Jak działa giełda kooperacyjna?
  • Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line na stronie B2Match;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 18-19 października, w godzinach 10:00-15:00, w Arenie Toruń, odbędą się uprzednio zaaranżowane indywidualne spotkania.


Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.


Uczestnikom  przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.


Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.


Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o zapoznanie się z informacjami i warunkami udziału w wydarzeniu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na platformie B2Match (termin: do 18.10.2019)


Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań prosimy o kontakt z ośrodkiem Enterprise Europe Network w Katowicach:
e-mail:   enterprise@oddzial.fgsa.pl 
tel.: 32 72 85 865;   - 903;   -829


Zapraszamy do udziału !

Ośrodek Enterprise Europe Network
Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl