Rozwiązania IT dla branży medycznej: spotkania b2b DMEA 2020.
Online, 17 - 18 czerwca 2020 r.Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla firm oferujących rozwiązania IT dla medycyny "DMEA – Connecting Digital Health", które odbędą się online, w dniach 17 - 18 czerwca 2020 r.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm, startupów, uczelni oraz instytutów badawczych, poszukujących lub oferujących innowacyjne pomysły w zakresie rozwiązań IT dla branży medycznej.


Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

17 - 18 czerwca 2020 r., odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary przedsiębiorstwami.


Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.


Koszty

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny.


Zarejestruj się już dziś!


Termin rejestracji upływa 18 czerwca 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!


Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907


Źródło: https://www.een.org.pl/
Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl