Startupie! Poznaj swojego korporacyjnego partnera podczas spotkań wirtualnych na Corporate Day 2020.


Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla startupów, zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami z Austrii i innych krajów Unii Europejskiej, która odbędzie się 12 maja 2020 r.Z powodu wybuchu pandemii COVID-19 wydarzenie odbędzie się online!


Giełda kooperacyjna skierowana jest do przedstawicieli startupów z takich branż jak Sztuczna Inteligencja (AI), Internet Rzeczy (IoT), energia, e-health, technologie środowiskowe, rozwiązania dla transportu i logistyki, czy systemy bezpieczeństwa.


Na czym polega giełda wirtualna kooperacyjna 1:1? >>> https://corporateday.at/how-it-works


Kolejne kroki:

  • Uczestnicy rejestrują swój udział, wypełniając formularz rejestracyjny online, znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.


Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.


Koszt

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty w zakresie transportu i zakwaterowania na miejscu. Dla uczestników, którzy zarejestrują udział, a nie pojawią się na wydarzeniu (nie informując o tym wcześniej głównego organizatora) przewidziana jest opłata w wysokości 100 EUR.


Zarejestruj się już dziś!


Więcej informacji przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia


ZAPRASZAMY!


Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl