Inteligentne rozwiązania dla miast: spotkania b2b online podczas Smart City World Expo 2020, 17-18 listopada br.

 

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej online, skierowanej do firm i instytucji z branży smart city, która odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2020 r. Giełda towarzyszy wirtualnej edycji targów Smart City World Expo, organizowanych do tej pory corocznie w Barcelonie.


Jak wygląda giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.


Strona giełdy: https://smartcity2020.b2match.io/


Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm oferujących inteligentne rozwiązania dla miast, jak również do przedstawicieli władz lokalnych i środowiska akademickiego. Już teraz możecie zapoznać się z profilami uczestników i sprawdzić, jakiej współpracy poszukują. Uwaga! Katalog uczestników aktualizowany jest na bieżąco!


Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 9 listopada 2020 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni i przedziały godzinowe, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Warunkiem aktywowania profilu firmy jest uzupełnienie opisu podmiotu oraz opisanie przynajmniej jednej formy współpracy (tzw. Marketplace).
  • Po zatwierdzeniu profilu, pojawi się on w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 17-18 listopada 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.


Koszty

Udział w giełdzie jest bezpłatny.


Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Zarejestruj się już dzisiaj!

Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba potencjalnych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

ZAPRASZAMY!


Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA

Kontakt:

enterprise (et) oddzial.fgsa.pl

Tel.: +48 32 72 85 600, wew. 165, 203

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl