Bułgarska firma, która wynalazła i opatentowała urządzenie nadające się do dezynfekcji przeciwko Covid-19, poszukuje dystrybutorów.

Ta firma jest jednym z czołowych producentów specjalistycznych pojazdów i sprzętu dla straży pożarnej, ratownictwa, policji, lotnisk, instytucji medycznych, komunalnych i innych instytucji państwowych na bułgarskim rynku. Firma wyspecjalizowała się również w przebudowie autobusów, tramwajów, trolejbusów, transportu inżynieryjnego, sprzętu do budowy dróg i samolotów.

 

Opracowali i opatentowali bardzo innowacyjny produkt do dezynfekcji przeciwko COVID-19. Stosuje się w awaryjnych sytuacjach, w celu zapobiegania i dezynfekcji w przypadku zakażeń ludzi i epizootii u zwierząt domowych.

 

Maszyna jest łatwo montowana na szynach w przestrzeni ładunkowej wszystkich marek pickupów, samochodów dostawczych, UTV i przyczep jednoosiowych o nośności 500 kg.

 

Główne zalety:

- Kompaktowy i lekki

- Łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu

- Bardzo skuteczny

- Łatwy montaż i demontaż

- Nowoczesny design

 

Numer oferty: BOBG20200924001

Szczegóły: A Bulgarian company that has invented, patented and is now manufacturing a disinfectant machine against Covid-19 is looking for distributors


Informacje udziela:

Wydział Doradztwa i Informacji

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl
+48 32 72 85 600 wew. 203


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl