WEBINARIUM:
„Współpraca z Wielką Brytanią po Brexicie"

8.04.2021 r., godz. 11.00 – 12.30

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach zaprasza przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne webinarium pt. „Współpraca z Wielką Brytanią po Brexicie ", które odbędzie się 8 kwietnia, w godzinach 11:00– 12.30.


Podczas webinarium zostaną poruszone następujące zagadnienia:
  • Kluczowe zmiany w wymianie towarowej z Wielką Brytanią dotyczące ceł oraz barier pozataryfowych – norm i standardów, certyfikacji i oznaczenia, reguł pochodzenia.
  • Główne postanowienia i zmiany w świadczeniu usług w Wielkiej Brytanii po okresie przejściowym, w tym ograniczenia, akceptowanie certyfikatów oraz zasady delegowania pracowników.
  • Podatki


Program:

11.00-11.15    Powitanie uczestników, prezentacja projektu Enterprise Europe Network (przedstawiciel ośrodka w Katowicach)

11.15-12.30    Współpraca z Wielką Brytanią po Brexicie (Marek Wąsiński).


Webinarium poprowadzi Marek Wąsiński, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w pracy analityczno-badawczej m.in. w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych oraz w centrum analitycznym Polityka Insight – autor i współautor licznych publikacji nt. amerykańskiej i europejskiej polityki handlowej, negocjacji umów międzynarodowych.


Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.


Informacje techniczne:

  • szkolenie odbędzie się poprzez narzędzie Google Meet,
  • link do szkolenia prześlemy w potwierdzeniu uczestnictwa,
  • wystarczy kliknąć w link o umówionej godzinie, do rozmowy nie będzie potrzebna instalacja oprogramowania lub specjalna wtyczka, link otworzy się w przeglądarce, z której Państwo korzystają, odwiedzając strony internetowe,
  • prosimy o nienagrywanie i nieudostępnianie nagrania osobom trzecim.


Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Zespół Enterprise Europe Network Katowice
Fundusz Górnośląski SA
Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl
tel.: +48 32 72 85 829, -265, - 903, - 907Nazwa instytucji:*
Adres*
Imię i nazwisko uczestnika*
Stanowisko/funkcja*
Telefon/Fax*
Adres e-mail*
Wyślij formularz

*Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie zawartych w formularzu danych w celach sprawozdawczych realizacji projektu Enterprise Europe Network i jego rozliczenia finansowego przez Fundusz Górnośląski S.A. Więcej informacji  na stronie www.fgsa.pl.


Projekt  Enterprise  Europe  Network – South Poland jest współfinansowany przez Komisję Europejską z programu COSME  (na lata  2014- 2020) oraz Ministerstwo Rozwoju   ze środków budżetu państwa.


Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl