Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Firma niemiecka poszukuje podwykonawcy prac murarskich i betoniarskich

Niemiecka firma z sektora MŚP poszukuje firm działających w branży budowlanej, specjalizujących się w pracach murarskich i betoniarskich, do współpracy przy budowie obiektów o charakterze gospodarczo-rolniczym, w szczególności: stajni i obór w różnych lokalizacjach w Niemczech.

Przedsiębiorstwo z Niemiec zainteresowane jest nawiązaniem współpracy w ramach umowy o podwykonawstwo.


Szczegóły oferty po angielsku


Oferta znajduje się w międzynarodowej bazie POD pod numerem:
BRDE20201027001


Z najnowszymi ofertami firm, poszukujących partnera do współpracy można się zapoznać klikając w link: 


Firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt z zespołem Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach:

Kontakt:

Email: enterprise@oddzial.fgsa.pl 

tel.: +48 32 72 85 600, wew.: 129, 128, 165, 203, 207

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl