TEXTILE CONNECT 2021
1- 4 czerwca 2021r.Zapraszamy do udziału w spotkaniach matchmakingowych TEXTILE CONNECT w dniach 1 – 4 czerwca 2021. To wydarzenie łączy firmy i  projektantów poszukujących producentów, usługodawców oraz dostawców z branży tekstylnej i obuwniczej.

 

Drugi rok z rzędu sieć Enterprise Europe Network zaprasza uczestników na wirtualne spotkanie matchmakingowe, które odbędzie się w dniach 1- 4 czerwca 2021r.

 

Textile connect jest platformą łączącą firmy/projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Wydarzenie ma na celu zaaranżowanie spotkań (ok. 20-minutowych) pomiędzy kupcami a dostawcami.

 

Udział jest bezpłatny.

 

Rejestracja:   http://textile-connect-2021.b2match.io/

 

 Jak to działa?

Termin rejestracji - do 3 czerwca 2021 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.

  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office. Firmy z województwa śląskiego prosimy o zaznaczenie PL-Fundusz Górnośląski.
  • Katalog uczestników jest na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 1 – 4 czerwca 2021 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl