Digital Enterprise Show 2021 - Spotkania B2B
18-19.05.2021 r.DES 2021 to wydarzenie B2B skierowane do sektorów: telekomunikacja, media i rozrywka, przemysł 4.0, handel detaliczny online, platformy i logistyka, inteligentne miasto i mobilność miejska, bankowość i ubezpieczenia, opieka zdrowotna i nauki przyrodnicze, inteligentne miejsce pracy, turystyka i hotelarstwo oraz energia i usługi komunalne.

 

Strona wydarzenia: https://des2021.b2match.io/

 

Drugi rok z rzędu w ramach DES | Digital Enterprise Show 2021, Fundación para el Conocimiento Madrid organizuje międzynarodowe wydarzenie kooperacyjne, aby umożliwić kontakty i wymianę informacji między potencjalnymi partnerami technologicznymi i uczestnikami poszukującymi rozwiązań przyspieszających cyfrową transformację biznesu. Jest to działanie w ramach Enterprise Europe Network.

 

Brokerage Event DES2021 oferuje kontakty biznesowe dla przemysłu, nauki i profesjonalistów, którzy szukają potencjalnych partnerów w dziedzinach: telekomunikacja, media i rozrywka, przemysł 4.0, handel detaliczny online, platformy i logistyka, inteligentne miasto i mobilność miejska, bankowość i ubezpieczenia, opieka zdrowotna i nauki przyrodnicze, inteligentne miejsce pracy, turystyka i hotelarstwo oraz energia i usługi komunalne.

 

Głównym celem jest stworzenie forum spotkań dla firm, instytutów badawczych, uniwersytetów i innych organizacji, które są aktywnie zaangażowane w cyfrową transformację biznesu i wyżej wymienione sektory.

 

To wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy – na miejscu oraz wirtualnie – rodzaj uczestnictwa, należy zaznaczyć podczas rejestracji.

 

Na miejscu: uczestnicy będą fizycznie uczestniczyć w wydarzeniu i spotkają się twarzą w twarz

Zdalnie: uczestnik będzie uczestniczył w spotkaniach zdalnie

 

Najważniejsze terminy:

 

• Rejestracja: do 17 maja 2021 r.

• Wybór spotkań: 22 kwietnia – 19 maja 2021 r.

• Spotkanie brokerskie: 18-19 maja 2021 r.

• Języki: angielski / hiszpański

• Koszt: bezpłatnie


Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Zespół Enterprise Europe Network

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl