Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Spotkania B2B w ramach Europejskiego Kongresu MŚP „Gotowi na zmiany?”
Katowice, 26 – 27.10.2023 r.Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w 10. MIĘDZYNARODOWEJ GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ „GOTOWI NA ZMIANY?”, która odbędzie się w ramach 13. edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, w dniach 26 i 27 października 2023 r. Proponujemy udział zarówno w spotkaniach stacjonarnych jak i online.

 

Rejestracja na stronie:

https://katowice-b2b-2023.b2match.io/

 

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu MŚP będą najważniejsze zmiany i wyzwania współczesnego świata oraz ich konsekwencje, które dotykają przedsiębiorców działających w Europie, tj.: cudzoziemcy na rynku pracy; AI w procesie rekrutacji; starzejąca się gospodarka; wielka wojna chipowa; nowy zwrot w rywalizacji supermocarstw; zarządzanie firmą w niestabilnym otoczeniu gospodarczym; nowe modele edukacji na świecie; kluczowe zmiany prawne w 2024 roku; kryptowaluty – moda czy przyszłość pieniądza?; szanse i wyzwania perspektywy finansowej UE 2021-2027; bezpieczne inwestowanie w czasach zmian; inteligentny transport i logistyka; bezpieczeństwo umów międzynarodowych.

 

UCZESTNICTWO W GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ JEST NIEODPŁATNE I SKIEROWANE DO WSZYSTKICH SEKTORÓW GOSPODARKI.

 

Korzyści z udziału w giełdzie:

  • pozyskanie nowych partnerów biznesowych,
  • wymiana doświadczeń,
  • zapoznanie się z najnowszymi trendami w gospodarce krajowej i światowej oraz w sferze badawczo – rozwojowej,
  • zgłębienie wiedzy o nowych rynkach,
  • możliwość zaprezentowania i przedyskutowania pomysłów na nowe, międzynarodowe biznesy w mocno odmienionej rzeczywistości gospodarczej.

 

IM WCZEŚNIEJ ZAŁOŻĄ PAŃSTWO PROFIL SWOJEJ FIRMY, TYM DŁUŻEJ BĘDZIE ON PROMOWANY!

 

Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją na giełdę, umawianiem spotkań w trakcie trwania giełdy oraz z uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po zakończeniu giełdy:

- pod numerem tel.: +48 32 72 85 623, - 620, - 622

- via e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

- zachęcamy do zapoznania się z kolejnymi krokami przy rejestracji do giełdy i umawianiu spotkań TUTAJ

 

Zapraszamy również do udziału w części konferencyjnej Europejskiego Kongresu MŚP

Adres: Międzynarodowe Centrum Kongresowe, Plac Sławika i Antalla , 40-163 Katowice

Data: 26 – 27 października 2023

 

Enterprise Europe Network to największa sieć wsparcia sektora MŚP, współfinansowana przez Komisje Europejską. Działania sieci mają na celu wspieranie innowacyjności i zwiększanie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw. Więcej na stronach: http://een.ec.europa.eu/ oraz https://www.enterprise.fgsa.pl/  

 

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl