Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Komisja Europejska zbiera opinie nt. czystej gospodarki wodorowej!

Doliny wodorowe to kluczowe systemy wspierające rozwój gospodarki wodorowej, która odgrywa ważną rolę w osiągnięciu celów Europejskiego Zielonego Ładu w zakresie neutralności emisyjnej. Niniejszej konsultacji podlega Plan działania na rzecz zwiększenia potencjału energetycznego UE dzięki dolinom wodorowym, w którym  przedstawiono strategiczne priorytety i kroki niezbędne do osiągnięcia celu zawartego w planie REPowerEU, jakim jest podwojenie liczby dolin wodorowych w UE do 2025 r.

 

Aby wyrazić swoją opinię, należy skorzystać z tego linku

 

Opinie zbierane będą do 5 września 2023 r.

 

Zapraszamy również do wypowiedzenia się na temat samej koncepcji dolin wodorowych za pośrednictwem kwestionariusza on line, w terminie do 16 sierpnia br.

 


Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl