Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Komisja Europejska zbiera opinie nt. czystej gospodarki wodorowej!

Doliny wodorowe to kluczowe systemy wspierające rozwój gospodarki wodorowej, która odgrywa ważną rolę w osiągnięciu celów Europejskiego Zielonego Ładu w zakresie neutralności emisyjnej. Niniejszej konsultacji podlega Plan działania na rzecz zwiększenia potencjału energetycznego UE dzięki dolinom wodorowym, w którym  przedstawiono strategiczne priorytety i kroki niezbędne do osiągnięcia celu zawartego w planie REPowerEU, jakim jest podwojenie liczby dolin wodorowych w UE do 2025 r.

 

Aby wyrazić swoją opinię, należy skorzystać z tego linku

 

Opinie zbierane będą do 5 września 2023 r.

 

Zapraszamy również do wypowiedzenia się na temat samej koncepcji dolin wodorowych za pośrednictwem kwestionariusza on line, w terminie do 16 sierpnia br.

 


Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl