Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Czeskie firmy z różnych branż poszukują partnerów na polskim rynku.

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities)

zawiera blisko 5200 zapytań firm poszukujących kooperantów z prawie 60 krajów.

 

Sprawdź, jak to działa!

Odpowiedz na zapytania firm zagranicznych 

i rozpocznij współpracę jako ich partner w woj. śląskim!

 

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – spośród aktualnych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady firm czeskich z różnych branż. Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.

Baza jest zanonimizowana - jeśli któraś oferta Państwa zainteresuje, wystarczy podać nam jej numer, a my w celu uzyskania danych kontaktowych skontaktujemy się z ośrodkiem EEN, który ją zamieścił.

BOCZ20230622010 - Czeska firma produkująca tradycyjne, wielokrotnie nagradzane piwo niepasteryzowane, poszukuje obecnie partnerów handlowych. Browar dostarcza swoje piwo do sieci restauracji i sklepów w Czechach oraz eksportuje na inne kraje. Do produkcji piwa wykorzystuje nie tylko wysokiej jakości surowce, ale także klasyczne technologie. Oznacza to, że produkty browaru mają nie tylko doskonały smak, ale także znaczną wartość odżywczą o korzystnym działaniu fizjologicznym.

BRCZ20230316004 - Czeska firma inwestycyjna skupiająca się na start-upach z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, poszukuje firm oferujących rozwiązania ukierunkowane na pilne wyzwania środowiskowe i społeczne. Zapewnia kapitał zalążkowy/wczesny dla firm posiadających rozwiązania o istotnym wpływie społecznym lub środowiskowym. Mile widziane start-upy koncentrujące się na klimacie, zdrowiu i/lub dobrym samopoczuciu, edukacji i integracji społecznej.

BRCZ20230213004 - Czeski producent wyrobów z drewna lipowego poszukuje dostawców bali lipowych w celu podpisania umowy na dostawy. Jest to zakład pracy chronionej prowadzący działalność w wielu sektorach z wieloma oddziałami, jeden warsztat specjalizuje się w produkcji różnych wyrobów z drewna lipowego. Na rynku obecni są od od ponad 20 lat. Firma poszukuje partnerów zainteresowanych dostawą bali lipowych, wilgotność nie jest określona, zamawiane są kłody surowe. Przewidywane roczne zużycie to około 300 m3.

BOCZ20220909002  - Czeska firma produkująca odzież o obiegu zamkniętym, wykonaną z innowacyjnych materiałów pochodzących z recyklingu, które w 100% nadają się do recyklingu, szuka nowych rynków zbytu. Ten producent tekstyliów wytwarza tekstylia o obiegu zamkniętym i zrównoważone dzięki nowym materiałom z kukurydzy, bawełny z recyklingu lub odpadów oceanicznych. Firma oferuje tkaniny oraz gotowe produkty odzieżowe markom modowym i firmom, posiadają certyfikaty OEKO-Tex, GRS i ISO.

BOCZ20220825001 - Czeski producent chemii przemysłowej, środków czyszczących i nanopolimerów dla przemysłu morskiego, budowlanego, motoryzacyjnego i innych dziedzin poszukuje dystrybutorów swoich produktów. Podmiot działa od 1992 roku i specjalizuje się w produkcji i rozwoju produktów w dziedzinie chemii przemysłowej, oferując szeroką gamę klejów, uszczelniaczy, smarów, olejów, środków czyszczących i wodnych odtłuszczaczy itp.

BOCZ20220525015 – Czeska firma ICT silna w rozwoju systemów elektronicznych (identyfikacja, vending, bezpieczeństwo) poszukuje partnerów do umowy handlowej i/lub umowy outsourcingowej. Posiadają ugruntowaną już pozycję, koncentrują się na rozwoju i sprzedaży własnych systemów kart inteligentnych i mikrotechnologii, w tym systemów identyfikacji elektronicznej, RFID (identyfikacja radiowa), NFC (komunikacja bliskiego zasięgu), biometrii i systemach bezpieczeństwa. Firma ma bogate doświadczenie w projektach badawczych i biznesowych.

BOCZ20220422002 – Czeska firma specjalizuje się w produkcji maszyn i linii dla przemysłu motoryzacyjnego, medycznego oraz do technicznej obróbki tekstyliów i  poszukuje partnerów do umowy outsourcingowej.

 

Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na naszej stronie projektu.

 

Firmy zainteresowane współpracą z zagranicznym partnerem prosimy o kontakt:

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl

www.enterprise.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)

 

 

Projekt Enterprise Europe Network – South  Poland (EEN-SP) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu na rzecz jednolitego rynku (projekt nr 101052736) oraz ze środków budżetu państwa w ramach programu wieloletniego: Program rządowy – Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028.
Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl