Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

Greckie firmy z różnych branż poszukują partnerów na polskim rynku.

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities)

zawiera już ponad 5200 zapytań firm poszukujących kooperantów z prawie 60 krajów.

 

Sprawdź, jak to działa!

Odpowiedz na zapytania firm zagranicznych 

i rozpocznij współpracę jako ich partner w woj. śląskim!

 

Zapraszamy do przejrzenia najnowszych ofert współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – spośród aktualnych zapytań wybraliśmy dla Państwa przykłady firm greckich z różnych branż. Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.


Baza jest zanonimizowana - jeśli któraś oferta Państwa zainteresuje, wystarczy podać nam jej numer, a my w celu uzyskania danych kontaktowych skontaktujemy się z ośrodkiem EEN, który ją zamieścił.


BRGR20230630029 - Grecki startup działający w obszarze telemedycyny stworzył platformę internetową, która zapewnia porady i usługi medyczne od uznanych na całym świecie specjalistów. Platforma przestrzega wszystkich międzynarodowych przepisów UE i USA. Obecnie firma poszukuje wsparcia prawnego - szczególnie kancelarii prawnych specjalizujących się w telemedycynie i prawie zdrowotnym (oferują umowę o świadczenie usług). 


BRGR20230607023 - Grecka firma, która oferuje programy nutrigenetyki stosowanej i coachingu żywieniowego opracowała edukacyjną, interaktywną grę planszową (karty) dla dzieci i poszukuje partnerów do produkcji.


BRGR20230427005 - Grecka fabryka poszukuje surowców wtórnych i nadających się do recyklingu (polietylen). Ich produkty to opakowania z polietylenu o niskiej (LDPE) i wysokiej (HDPE) gęstości oraz polipropylenu (PP) oraz materiałów biodegradowalnych na bazie skrobi. Poszukiwani są producenci surowców wtórnych i nadających się do recyklingu z polietylenu o niskiej zawartości (LDPE) i polietylenu wysokiego (HDPE) w celu zawarcia umowy handlowej z pomocą techniczną.


BRGR20230118008 - Grecka firma, ekspert w dziedzinie inżynierii i odnawialnych źródeł energii, poszukuje nowych rozwiązań do integracji z instalacjami przemysłowymi i inżynieryjnymi na bardzo konkurencyjnym rynku Grecji, ze szczególnym uwzględnieniem energii wiatrowej i słonecznej.


BRGR20221206004 - Grecki start-up szuka partnerów do produkcji ekologicznych powierzchni i paneli. Firma nie posiada jeszcze niezbędnego zaplecza ani mocy produkcyjnych, dlatego jest zainteresowana współpracą z doświadczonymi i równie proekologicznymi partnerami w celu wytworzenia swoich produktów - opracowana seria eko-nawierzchni i paneli składających się z określonego gatunku trawy morskiej (posidonia oceanica), znanej ze swoich przyjaznych dla środowiska właściwości.


BRGR20221003001 -  Grecki producent suplementów i żywności dla zwierząt (m.in. mineralnych lizawek, witaminowo-mineralnych premiksów) poszukuje dostawców / producentów surowców. Poszukiwane zwłaszcza cztery rodzaje: melasa buraczana, drożdże suszone, fosforan jedno- i dwuwapniowy. Rozważany typ umowy to umowa na dostawy.


BOGR20230629006 - Grecka firma z siedzibą na Krecie specjalizuje się w produkcji, konfekcjonowaniu i sprzedaży tradycyjnych przysmaków (oliwy, oliwek, miodów, ziół) i kosmetyków tworzonych na ich bazie. Firma poszukuje partnerów, dystrybutorów i agentów na podstawie umów handlowych z całej Europy, posiadających wiedzę i kontakty w branży Horeca i delikatesach oraz chętnych do nawiązania długofalowej współpracy.

 

Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na naszej stronie projektu.

 

Firmy zainteresowane współpracą z zagranicznym partnerem prosimy o kontakt:

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl

www.enterprise.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)

 

 

Projekt Enterprise Europe Network – South  Poland (EEN-SP) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu na rzecz jednolitego rynku (projekt nr 101052736) oraz ze środków budżetu państwa w ramach programu wieloletniego: Program rządowy – Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl