Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w celu wysyłki newslettera jest Fundusz Górnośląski S.A. z siedzibą w Katowicach (40-086), ul. Sokolska 8. Podając adres e-mail wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania newslettera oraz na otrzymywanie od Funduszu Górnośląskiego S.A. informacji handlowych na podany adres e-mail. Ze szczegółami dotyczącymi przetwarzania danych przez Spółkę danych osobowych można się zapoznać w informacji - Ochrona danych osobowych

 

 

 

"Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej”
Gdańsk, 11.10.2023 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Innovation Norway serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu pt. Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej" oraz spotkaniach biznesowych z norweskimi firmami podczas trwania największych targów morskich w Europie Środkowej i Wschodniej: Baltexpo 2023 w Gdańsku.

 

Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 r. w godzinach 11:30 – 20:30 i skierowane jest do firm, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim w następujących obszarach:

            przemysł offshore, energetyka morska, energetyka wiatrowa, morskie elektrownie wiatrowe,

            nowe, innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania, w tym technologie cyfrowe dla przystani, portów i ośrodków żeglarskich,

            nowoczesna infrastruktura, budownictwo wodne i nadbrzeżne, zagospodarowanie zbiorników wodnych,

            neutralne dla środowiska procesy produkcji, budowy, naprawy jachtów i łodzi, produkcja wyposażenia i urządzeń.

 

Udział w całym wydarzeniu jest bezpłatny. Do wejścia na teren targów Baltexpo konieczna jest wejściówka, którą Państwo nabywacie we własnym zakresie. Oficjalnymi językami wydarzenia są polski i angielski.

 

Liczba miejsc na seminarium, zwiedzanie portu i kolację jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację do dnia 06.10.2023 r.


Rejestracja:  Technologie zeroemisyjne w gospodarce morskiej >>>


Zapraszamy!

 

Zespół Enterprise Europe Network Katowice Fundusz Górnośląski SA

Kontakt:

enterprise@oddzial.fgsa.pl

Tel.: +48 32 72 85 621, - 620, - 622Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl