Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Zapraszamy do udziału w seminarium "Doing Business in Hungary"

Fundusz Górnośląski S.A. oraz Polsko - Węgierska Izba Gospodarcza
zapraszają na Seminarium ,,Doing Business in Hungary", które rozpocznie się
21.09.2023 r. (czwartek) o godz. 09:30
w Centrum Internacjonalizacji, Katowice al. Roździeńskiego 188

Zgłoszenie uczestnictwa pod adresem m.mlynarczyk@fgsa.pl
(liczba uczestników ograniczona)

 

 

Węgry to tradycyjnie jeden z najistotniejszych polskich partnerów handlowych w Unii Europejskiej. Bliskość geograficzna, stale rozwijająca się konkurencyjność obu rynków sprawiają, że przedsiębiorcy z Polski i Węgier coraz częściej decydują się na realizację wspólnych inicjatyw.

 

Jak kształtuje się nasza współpraca gospodarcza w skali makro oraz mikro? Czym charakteryzuje się węgierski rynek e-commerce? Jakie instrumenty wsparcia są do dyspozycji polskich eksporterów zainteresowanych rozwojem w kierunku węgierskim? Odpowiedzi na te i inne pytania związane z prowadzeniem działalności na Węgrzech udzielą specjaliści na naszym seminarium.

 

Wydarzenie "Doing Business in Hungary" połączone z imprezą networkingową zostało zorganizowane we współpracy z Funduszem Górnośląskim S.A., Województwem Śląskim oraz z firmami Consulting Hungary, Kancelarią Prawną Kecser​, ASB Group​, Raben oraz Enterprise Europe Network

 

Partnerzy:

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl