Enterprise Europe Network

Oferta dla firm

Publikacje

Opinie

Polecane strony

Newsletter

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - „RODO”, informujemy, że administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Fundusz Górnośląski S.A., 40-086 Katowice, ul. Sokolska 8. Podane dane będą przetwarzane w celu  realizacji zadań ośrodka Enterprise Europe Network przy FGSA, celach sprawozdawczych oraz rozliczenia i kontroli projektu Enterprise Europe Network, jak również ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na stronie: Ochrona danych osobowych / Informacja o ochronie danych osobowych dla platformy IT EEN PLData protection notice for the EEN IT platform (ENG)

 

Węgierskie oferty firm zrzeszonych w Izbie Gospodarczej w Győr - EEN GYOR-MOSON-SOPRON MEGYEI KERESKEDELMI ES IPARKAMARA (https://gymsmkik.hu/een)

Międzynarodowa baza bezpłatnych ofert współpracy (Partnering Opportunities)

zawiera już blisko 5500 zapytań firm, z prawie 60 krajów, poszukujących kooperantów.

 

Sprawdź, jak to działa!

Odpowiedz na zapytania firm zagranicznych 

i rozpocznij współpracę jako ich partner w woj. śląskim!


Zapraszamy do zapoznania się z ofertami współpracy z międzynarodowej bezpłatnej bazy ofert Enterprise Europe Network – w tym tygodniu prezentujemy profile firm węgierskich zrzeszonych w Izbie Gospodarczej w Győr (naszym partnerskim ośrodku EEN), zainteresowanych znalezieniem partnera na polskim rynku. Zachęcamy do sprawdzenia listy. W linkach przy ofertach zamieszczamy pełny opis.

 

Baza jest zanonimizowana - jeśli któraś oferta Państwa zainteresuje, wystarczy podać nam jej numer, a my w celu uzyskania danych kontaktowych skontaktujemy się z ośrodkiem EEN, który ją zamieścił.

 

BOHU20220425010 - Węgierska firma z branży metalowej poszukuje partnera

Firma działa w dwóch gałęziach: produkcji nieseryjnej, projektowania oraz produkcji seryjnej. W pierwszej oferuje szeroki zakres usług od obróbki skrawaniem po produkcję komponentów i maszyn; natomiast w branży seryjnej produkowane są głowice cylindrów formowane według najwyższej jakości specyfikacji przemysłu motoryzacyjnego. Poszukuje możliwości współpracy na podstawie umowy produkcyjnej, outsourcingowej lub podwykonawstwa dla klientów z Europy i Bliskiego Wschodu.  

 

BOHU20220513006 - Węgierski producent edukacyjnych zabawek poszukuje partnerów

Firma działa od 2018 r. i specjalizuje się w wykonywaniu wielkogabarytowych domków oraz zamków z gumy piankowej. Domki i zamki wykonane są z miękkiej gąbki, kolorowego bawełnianego prześcieradła i  wodoodpornego prześcieradła, stanowią kombinację różnych kształtów paneli mocowanych za pomocą rzepów, które zapewniają stabilność „budynku”. Oznacza to, że dzieci mogą bezpiecznie bawić się nimi. Firma poszukuje partnerów - dystrybutorów i agentów sprzedaży na terenie UE.

 

BOHU20220513014 - Węgierski producent części zamiennych do samochodów poszukuje dystrybutorów

Firma z sektora MŚP jest największą niezależną firmą regenerującą części samochodowe w UE. Asortyment obejmuje turbosprężarki, układy wtrysku oleju napędowego, sprężarki klimatyzacji, układy kierownicze, wtryskiwacze benzyny, DPF (filtr cząstek stałych) oraz katalizatory. Oferuje jednostki regenerowane, a także produkty fabrycznie nowe i poszukuje dystrybutorów na terenie UE.

 

BOHU20220516017 - Węgierska firma zajmująca się obróbką metali poszukuje partnerów

Węgierskie przedsiębiorstwo średniej wielkości z prawie 40-letnim doświadczeniem w obróbce metali świadczy usługi w zakresie obróbki skrawaniem, obróbki cieplnej, kontroli jakości, projektowania i produkcji linii produkcyjnych oraz maszyn, badania materiałów i kalibracji urządzeń pomiarowych. Firma poszukuje partnerów do współpracy na podstawie umowy o podwykonawstwo lub produkcyjnej, oferując swoje zasoby.

 

BOHU20230329029 - Węgierska firma z branży softwearowej oferuje swoje usługi

Firma oferuje szyte na miarę rozwiązania IT, które odpowiadają potrzebom klientów - od prostych stron internetowych, poprzez aplikacje mobilne, aż po najbardziej złożone i wszechstronne rozwiązania programowe. Firma planuje współpracę z potencjalnym partnerem na podstawie umowy podwykonawstwa lub outsourcingu dla klientów na całym świecie, oferując wysokiej jakości usługi w każdym aspekcie procesu tworzenia oprogramowania w celu dostarczenia produktu niezależnie od specyfikacji rynkowej.  Poszukują partnerstwa w ramach podwykonawstwa lub outsourcingu.

 

BOHU20230912009 -  Węgierska firma produkująca zrównoważoną bieliznę poszukuje partnerów

Firma jest producentem z 50-letnim doświadczeniem i oferuje swoje możliwości w zakresie produkcji wysokiej jakości bielizny damskiej i męskiej, nocnej, produktów plażowych, wykonanych głównie z naturalnych materiałów i tkanin. Firma posiada bogate doświadczenie w produkcji luksusowej bielizny, a także biustonoszy ortopedycznych/protetycznych. Wielkość zamówienia może wahać się od 300 do ponad 100 000 sztuk na elastycznych warunkach. Oferują współpracę przyszłym partnerom na podstawie umowy produkcyjnej.

 

BRHU20220513005 Węgierska firma poszukuje producentów/dystrybutorów podstawowych materiałów dla przemysłu spożywczego

Główną działalnością tego średniej wielkości przedsiębiorstwa jest sprzedaż hurtowa sprowadzanych z zagranicy surowców do produkcji żywności i procesów przemysłu spożywczego. Główne portfolio produktowe firmy: margaryny, masło irlandzkie, drożdże, produkty sojowe (mąki, lecytyna itp.), gluten, skrobie, proszek kakaowy, masa glazurowa, oleje-tłuszcze (kokosowy, palmowy, słonecznikowy, oliwa z oliwek, tłuszcz wieprzowy), zakwasy, nasiona, suszone owoce, płatki piekarnicze, mieszanki mączne, produkty mleczne i roślinne, jaja w płynie i w proszku. Firma poszukuje nowych partnerów w ramach umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych.

 

BRHU20220817014 - Węgierska firma produkująca zrównoważoną bieliznę poszukuje dystrybutorów

Węgierska firma, założona w 2016 roku, zajmuje się produkcją bielizny przede wszystkim na rynki eksportowe. Firma poszukuje możliwości międzynarodowej dystrybucji swoich produktów w formie umowy o świadczenie usług dystrybucyjnych. Produkty obejmują bieliznę dla dorosłych (męską i damską) wykonaną z materiałów organicznych. Firma wykorzystuje wyłącznie produkty pochodzenia roślinnego, ekologiczne materiały na wszystkie komponenty (tkanina, przędza, lamówki, metka).

 

Te oraz inne propozycje można znaleźć poprzez WYSZUKIWARKĘ zamieszczoną na naszej stronie projektu.

 

Firmy zainteresowane współpracą z zagranicznym partnerem prosimy o kontakt:

Ośrodek Enterprise Europe Network

enterprise@oddzial.fgsa.pl

www.enterprise.fgsa.pl
+48 32 72 85 622 (lub 620)

 

 

 

Projekt Enterprise Europe Network – South  Poland (EEN-SP) jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu na rzecz jednolitego rynku (projekt nr 101052736) oraz ze środków budżetu państwa w ramach programu wieloletniego: Program rządowy – Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028.

Copyright © 2020 by Fundusz Górnośląski S.A. tworzenie stron www: aptus.pl